Тендери в розділі Приладдя для венепункції та забору крові 33141300-3
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Голка для спінальної анестезії «Квінке» 25G x 3 ½ (0, 5мм x 88мм), помаранчева (ДК 021: 2015 33140000-3 Медичні матеріали) UA-2026-09-04-013402-a Дата створення 2026-09-04 18:22:28 Комунальне некомерційне підприємство "Ратнівська центральна районна лікарня" Ратнівської селищної ради ЄДРПОУ: 01982991 1 801,40 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
0 | ! Медичні матеріали (Стандартний венозний порт, Голка Хубера, Безпечна голка Хубера, Подовжувальна трубка) UA-2026-09-04-012802-a Дата створення 2026-09-04 16:52:43 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792 458 800 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 01:00 |
0 | ! Голки для забору крові: одноразові, стерильні, безпечні, з тримачем, діаметр 0, 7 мм (22G), довжина 38 мм, кольорове кодування, для забору однієї проби UA-2026-09-04-012456-a Дата створення 2026-09-04 16:26:10 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛУЦЬКА" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384318 14 018,69 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
1 | ! Скарифікатор (НК 024: 2023: 61579-Скарифікатор неавтоматичний одноразового використання; НК 031: 2024: V010402 – Скарифікатори без системи захисту, одноразові) UA-2026-09-04-012345-a Дата створення 2026-09-04 16:19:31 Комунальне підприємство "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 40888750 10 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
1 | ! Скарифікатор UA-2026-09-04-011599-a Дата створення 2026-09-04 16:03:59 ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 41713679 4 786,08 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 09:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 - 33140000-3 Медичні матеріали: Шприц високого тиску: для ангіографії, стерильний, одноразовий, об'єм: 200, з колбою, з з'єднувальною трубкою, з J-подібною трубкою швидкого наповнення (НК 024: 2023: 15286 - Ангіографічний шприц) UA-2026-09-04-011762-a Дата створення 2026-09-04 15:51:43 Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106 50 338 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 08:00 |
1 | ! ДК 021: 2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (Подовжувач інфузійний, Для інфузійних насосів, довжина 150 см, низького тиску, прямий) UA-2026-09-04-010127-a Дата створення 2026-09-04 15:33:18 Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976 88 093,58 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 10:00 |
1 | ! ДК 021: 2015 - 33140000-3 Медичні матеріали: Система ангіографічна 200 мл із одним шприцем, без флуоресцентного індикатору, з колбою, з'єднувальна трубка, J-подібна трубка швидкого наповнення (НК 024: 2023: 15286 - Ангіографічний шприц) UA-2026-09-04-010997-a Дата створення 2026-09-04 15:25:53 Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106 45 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 08:00 |
2 | ! Ланцети (скарифікатори) UA-2026-09-04-009302-a Дата створення 2026-09-04 14:37:03 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42303334 2 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 09-09-2026, 14:30 |
0 | ! ДК 021: 2015: 33140000-3 Медичні матеріали (CPV) (НК 024: 2023 58977 - Набір базовий для внутрішньовенних вливань, НК 031: 2024 A03040199 -НАБОРИ ДЛЯ ІНФУЗІЇ (З НАСОСОМ АБО БЕЗ НАСОСА), ОДНОРАЗОВІ – ІНШЕ; НК 024: 2023 45158 - Набір для крізьшкірних ін'єкцій, що не містить лікувальних засобів,... UA-2026-09-04-008683-a Дата створення 2026-09-04 14:33:06 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02001280 797 100 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 10:00 |
2 | ! 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові UA-2026-09-04-008446-a Дата створення 2026-09-04 14:07:45 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ЄДРПОУ: 01994600 22 429,91 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
3 | ! Системи для переливання крові та інфузійних розчинів; Шприци; Шприци UA-2026-09-04-008335-a Дата створення 2026-09-04 14:03:45 Комунальне некомерційне підприємство "Берестинський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 38440356 22 680 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
3 | ! Голка для забору крові одноразова, стерильна, діаметр 0.8 (21G), довжина 38 мм, з можливістю декілька разів проб крові UA-2026-09-04-007611-a Дата створення 2026-09-04 13:35:26 Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Шевченківського району міста Києва ЄДРПОУ: 38948312 6 400 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
1 | ! Ланцети Акку-Чек Софтклікс (200 шт.) (код НК 024: 2023 45142 Наконечник до ручки- скарифікатора; Код НК 031: 2024 -V010401 СКАРИФІКАТОРИ ІЗ СИСТЕМОЮ ЗАХИСТУ, ОДНОРАЗОВІ)), (КОД ДК 021: 2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові)) UA-2026-09-04-006969-a Дата створення 2026-09-04 13:03:04 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433 7 910 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 12:00 |
3 | ! ДК 021: 2015: 33140000-3 — Медичні матеріали (Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 10 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO (код НК 024: 2023: 47017; код НК 031: 2024: A0201); Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний,... UA-2026-09-04-005529-a Дата створення 2026-09-04 11:59:46 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПІДГАЄЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПІДГАЄЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000441 36 916 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 10:00 |
2 | ! Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в комплекті; Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 5 мл, одна голка в комплекті; Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 10 мл, одна голка в комплекті; Шприц ін'є... UA-2026-09-04-004836-a Дата створення 2026-09-04 11:38:18 Державна установа "Інститут нейрохірургї ім. акад.А.П.Ромоданова Національної академії медичних наук України" ЄДРПОУ: 02011930 407 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 08:30 |
2 | ! Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 5 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, з додатковою голкою, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприци: ін’єкційний об’ємом 5 мл, 3-х компонентний, стерильний, одноразовий, з голкою та додатковою голкою в комплекті, з ковпачком для б... UA-2026-09-03-013952-a Дата створення 2026-09-03 17:16:42 ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 43291042 28 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 08-09-2026, 10:00 |
5 | ! Медичні матеріали (Ланцет до пристрою, голка 30G) UA-2026-09-03-012960-a Дата створення 2026-09-03 16:30:55 Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 45460659 3 760 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 08-09-2026, 08:00 |
2 | ! Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в комплекті UA-2026-09-03-012370-a Дата створення 2026-09-03 16:12:22 Комунальне некомерційне підприємство "Білгород-Дністровська центральна районна лікарня" Білгород-Дністровської міської ради ЄДРПОУ: 01998696 11 030 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
4 | ! Подовжувач інфузійний, для інфузійних насосів, довжина 220-240 см, низького тиску, прямий; Подовжувач інфузійний, для інфузійних насосів (Spinlock), довжина 300 см, низького тиску, Y-тип UA-2026-09-03-012317-a Дата створення 2026-09-03 16:11:06 Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 45460659 321 185,80 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 08-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв