Тендери в розділі Хірургічні скоби 33141122-1
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Медичні матеріали (шовні матеріали. леза) - 22 найменування UA-2026-07-30-009213-a Дата створення 2026-07-30 16:18:12 ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095 729 882,43 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 07-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв