Тендери в розділі Затискачі, шовні матеріали, лігатури 33141120-7
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Медичні матеріали в асортименті UA-2026-08-14-011302-a Дата створення 2026-08-14 17:33:35 ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677 126 845,97 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 25-08-2026, 09:00 |
2 | ! Медичні та стоматологічні матеріали (код за ЄЗС ДК 021: 2015: 33140000-3 - Медичні матеріали) (НК 024: 2023: 11155 Коффердам із латексу гевеї; 13187 Система аналізування стану пульпи зуба; 16187 - Матеріал для виготовлення зубного протезу, кераміка; 16658 - Адгезивний матеріал для зубних зліп... UA-2026-08-11-011792-a Дата створення 2026-08-11 16:50:22 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05480625 1 269 254,21 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 20-08-2026, 10:00 |
1 | ! Термосумка для транспортування термолабільної продукції, Контейнер для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання, Пакет міцний непроникний пластиковий одноразового використання для паковання інфекційно небезпечних відходів за кодом ДК 021: 2015 -33140000-3 Медичні матеріали;... UA-2026-08-07-004554-a Дата створення 2026-08-07 11:50:31 Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №2" ЄДРПОУ: 01994586 408 050 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 17-08-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв