Тендери в розділі Плівки 32354000-9
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
2 | ! 32350000-1: Частини до аудіо- та відео обладнання (Плівка рентгенівська медична синьочутлива - НК 024: 2023 - 40979 — Медична рентгенівська плівка екранна, НК 031: 2024 - Z13019099 — Рентгенівські плівки - інше, Суха медична плівка - НК 024: 2023 - 63183 — Медична плівка для принтера, НК 031:... UA-2026-09-03-010929-a Дата створення 2026-09-03 15:28:48 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498 925 985,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв