Тендери в розділі Акустичні пристрої 32342400-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! 32340000-8 Мікрофони та гучномовці Акустична система UA-2026-08-26-005989-a Дата створення 2026-08-26 12:43:16 ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00100227 4 635,84 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 07-09-2026, 20:00 |
0 | ! Акустичні системи UA-2026-08-25-001285-a Дата створення 2026-08-25 09:46:20 Київський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки ЄДРПОУ: 07910662 6 297 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 7 днів 03-09-2026, 00:00 |
2 | ! Придбання звукового обладнання UA-2026-08-24-010385-a Дата створення 2026-08-24 20:40:36 ОДЕСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 3 ЄДРПОУ: 02219808 409 633,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 01-09-2026, 00:00 |
4 | ! Акустичні пристрої UA-2025-10-14-004202-a Дата створення 2025-10-14 11:08:59 НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921 74 912 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 22-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв