Тендери в розділі Навушники 32342200-4
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Активні навушники з кнопкою UA-2026-07-27-011413-a Дата створення 2026-07-27 19:15:35 Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866 783 973 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв