Тендери в розділі Електротехнічне обладнання 31730000-2
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Засоби технічного захисту інформації UA-2026-09-05-000277-a Дата створення 2026-09-05 12:04:21 Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319 163 205,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Модулі перешкод різної потужності UA-2026-09-03-009776-a Дата створення 2026-09-03 14:59:15 Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області ЄДРПОУ: 34869316 27 679,56 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 00:00 |
2 | ! Запасні частини для контактної мережі UA-2026-09-03-009299-a Дата створення 2026-09-03 14:44:29 Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 03328528 579 027,97 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 19-09-2026, 09:00 |
0 | ! Вулканізатор UA-2026-09-03-000617-a Дата створення 2026-09-03 09:02:34 Криворізька філія Товариства з обмеженою відповідальністю "Газорозподільні мережі України" ЄДРПОУ: 44952395 8 999 UAH Загальна ціна Період уточнень Торги за правилами організатора |
| Період уточнень Торги за правилами організатора | за 7 днів 13-09-2026, 00:00 |
1 | ! Комплект резервного живлення UA-2026-09-02-000890-a Дата створення 2026-09-02 09:35:18 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850 85 533,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 18-09-2026, 00:00 |
3 | ! «Комплект навчального електротехнічного обладнання» UA-2026-08-31-013322-a Дата створення 2026-08-31 21:46:40 ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096 997 173,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 23:00 |
0 | ! малошумний підсилювач L-діапазону UA-2026-08-31-012746-a Дата створення 2026-08-31 19:31:53 Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845 233 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 16-09-2026, 00:00 |
0 | ! Лабораторний стенд з систем електропостачання та захисту закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility UA-2026-08-28-007803-a Дата створення 2026-08-28 14:44:08 Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02549204 1 551 301,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 09-09-2026, 14:45 |
0 | ! Стабілізатор напруги симісторний UA-2026-08-19-000901-a Дата створення 2026-08-19 09:32:10 Військова частина А1361 ЄДРПОУ: 07811701 17 400 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 2 дні 08-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв