Тендери в розділі Електронне приладдя 31711000-3
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Індикатори-вимірюв... технологічних параметрів, вільнопрограмовані мікропроцесорні контролери, перетворювач сигналу, пристрій дугового захисту, мікропроцесорні термінали UA-2026-09-03-013361-a Дата створення 2026-09-03 16:45:13 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421 1 692 447,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 10:00 |
1 | ! Стабілізатори напруги UA-2026-09-03-007439-a Дата створення 2026-09-03 13:34:48 Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046 30 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 12:00 |
1 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 | |
2 | ! ДК 021: 2015 код 31710000-6 Електронне обладнання (Процесор та системний блок живлення для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго") UA-2026-09-02-008291-a Дата створення 2026-09-02 14:31:28 Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716 267 273,10 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 09:00 |
0 | ! Витратні матеріали та запасні частини до атомно-абсорбційного спектрофотометра Thermo Fisher Scientific модель - ІСЕ 3300 UA-2026-08-31-006769-a Дата створення 2026-08-31 14:32:00 Дніпровський державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010681 81 315 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
4 | ! Електронне обладнання UA-2026-08-31-006143-a Дата створення 2026-08-31 14:04:37 ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512 599 350 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 09:00 |
1 | ! Контролер вбудований UA-2026-08-31-002646-a Дата створення 2026-08-31 11:12:59 ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677 136 990 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 09-09-2026, 09:00 |
1 | ! Резистори код ДК 021: 2015 - 31710000-6 Електронне обладнання UA-2026-08-30-000262-a Дата створення 2026-08-30 12:56:35 РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081200 77 480 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 17-09-2026, 12:00 |
1 | ! Електронне обладнання (комплект обладнання для дослідження) UA-2026-08-28-008732-a Дата створення 2026-08-28 15:13:42 Хмельницький національний університет ЄДРПОУ: 02071234 41 667 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Магнетрони UA-2026-08-28-003287-a Дата створення 2026-08-28 11:14:58 Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386 189 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 05-09-2026, 13:00 |
0 | ! 26Т-720_31710000-6 Електронне обладнання (Електронне обладнання до паливороздавальних колонок) UA-2026-08-25-004287-a Дата створення 2026-08-25 11:36:35 АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775 773 454 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 07-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв