Тендери в розділі Килимки для комп’ютерної миші 30237220-7

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Комплектуючі до комп’ютерів, маніпулятор «миша», клавіатура, комплекти клавіатура та маніпулятор "миша", килимок для миші, портативний фотопринтер, монітор, планшет, картриджі
    UA-2026-09-03-007276-a
    Дата створення 2026-09-03 13:34:52
    Національний Технічний Університет «Харківський Політехнічний Інститут»
    ЄДРПОУ: 02071180
    480 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 480 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    19-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв