Тендери в розділі Лазерні принтери 30232110-8
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
2 | ! ДК 021: 2015 30230000-0. Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерна техніка) UA-2026-09-03-012897-a Дата створення 2026-09-03 16:27:20 Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області ЄДРПОУ: 03451526 544 038,95 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 09:00 |
2 | ! Цифрова система для друку UA-2026-09-02-013382-a Дата створення 2026-09-02 17:48:56 ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 25575150 34 583,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 19:00 |
1 | ! Багатофункціональні пристрої, монітори, флеш пам'ять, накопичувач UA-2026-08-31-012707-a Дата створення 2026-08-31 19:03:15 СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821 65 752,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 10-09-2026, 00:00 |
4 | ! Комп’ютерна техніка UA-2026-08-28-010007-a Дата створення 2026-08-28 16:05:21 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04052531 173 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 07-09-2026, 08:00 |
7 | ! ДК 021: 2015 код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Принтер та інше) UA-2026-08-27-006134-a Дата створення 2026-08-27 13:21:56 Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862 775 020 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 годин 04-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв