Тендери в розділі Дисплейні екрани 30231300-0
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Комплектуючі до комп’ютерів, маніпулятор «миша», клавіатура, комплекти клавіатура та маніпулятор "миша", килимок для миші, портативний фотопринтер, монітор, планшет, картриджі UA-2026-09-03-007276-a Дата створення 2026-09-03 13:34:52 Національний Технічний Університет «Харківський Політехнічний Інститут» ЄДРПОУ: 02071180 480 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Монітор (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник») UA-2026-09-02-013154-a Дата створення 2026-09-02 17:21:19 НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280 312 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 18 днів 22-09-2026, 12:00 |
4 | ! Комп’ютерна техніка UA-2026-08-28-010007-a Дата створення 2026-08-28 16:05:21 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04052531 173 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 07-09-2026, 08:00 |
2 | ! Комп’ютерне обладнання (монітори) UA-2026-08-28-006485-a Дата створення 2026-08-28 13:49:00 Хмельницький національний університет ЄДРПОУ: 02071234 100 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
7 | ! ДК 021: 2015 код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Принтер та інше) UA-2026-08-27-006134-a Дата створення 2026-08-27 13:21:56 Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862 775 020 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 годин 04-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв