Тендери в розділі Портативні комп’ютери 30213100-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Ноутбук з операційною системою Windows 11 Pro UA-2026-09-05-000663-a Дата створення 2026-09-05 20:50:32 Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267 26 790 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 9 днів 15-09-2026, 10:00 |
0 | ! Ноутбуки офісні UA-2026-09-04-012581-a Дата створення 2026-09-04 16:34:55 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787 415 263,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 10:00 |
2 | ! Портативні комп’ютери (ноутбуки) UA-2026-09-04-010401-a Дата створення 2026-09-04 15:07:49 Військова частина А7381 ЄДРПОУ: 26630559 299 994 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 9 днів 15-09-2026, 00:00 |
1 | ! Портативні комп'ютери (ноутбуки) UA-2026-09-04-006737-a Дата створення 2026-09-04 12:50:17 Військова частина А5086 ЄДРПОУ: 26642339 99 000 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 9 днів 15-09-2026, 00:00 |
0 | ! Код за ДК 021-2015 (CPV) 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук) UA-2026-09-04-000219-a Дата створення 2026-09-04 08:29:07 ТОВ "Запоріжжяелектропостачання" ЄДРПОУ: 42093239 64 274 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 10:00 |
1 | ! Потужний ПК на базі процесору Intel Core Ultra 7, ноутбук на базі процесору Core i5 13-го покоління UA-2026-09-03-008072-a Дата створення 2026-09-03 13:59:26 Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна ЄДРПОУ: 02071205 96 006,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Портативна приставка UA-2026-09-02-013355-a Дата створення 2026-09-02 17:45:30 Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428 408 990 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 5 днів 11-09-2026, 00:00 |
0 |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 12 днів 18-09-2026, 00:00 | |
0 | ! Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE (A13VE-1613XPL) UA-2026-09-02-013114-a Дата створення 2026-09-02 17:17:13 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323416 142 557 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 12 днів 18-09-2026, 00:00 |
0 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 17-09-2026, 12:00 | |
0 | ! Ноутбук HP 15-fc0320ua (D16DVEA) UA-2026-09-01-011485-a Дата створення 2026-09-01 19:08:53 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3018 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39806952 163 691,32 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 4 дні 10-09-2026, 00:00 |
3 | ! Машини для обробки даних (апаратна частина) UA-2026-09-01-010308-a Дата створення 2026-09-01 16:41:55 Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296 5 875 800 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 17-09-2026, 00:00 |
1 | ! 30213100-6 — Портативні комп'ютери (Ноутбук «Lenovo Legion» 5 15IRX10 Eclipse Black (або еквівалент) для потреб ЗСУ) UA-2026-08-31-013189-a Дата створення 2026-08-31 21:17:20 Департамент оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 44234231 116 666 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Ноутбук для педагогічного працівника навчального кабінету хімії (лабораторії) UA-2026-08-31-011035-a Дата створення 2026-08-31 16:53:30 Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206 96 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Ноутбуки для педагогічних працівників навчальних кабінетів (хімії, фізики, математики, інформатики, географії) та лабораторій (хімії, фізики) UA-2026-08-31-010156-a Дата створення 2026-08-31 16:25:04 Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206 435 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Апаратне забезпечення для облаштування навчальної лабораторії UA-2026-08-31-003926-a Дата створення 2026-08-31 12:06:15 НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921 285 296,25 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! Ноутбук для обробки текстових та графічних файлів UA-2026-08-30-000165-a Дата створення 2026-08-30 10:48:48 Військова частина А7044 ЄДРПОУ: 26623715 995 440 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 2 дні 08-09-2026, 01:00 |
0 | ! Комп’ютер ARTLINE Gaming X43 UA-2026-08-29-000239-a Дата створення 2026-08-29 11:49:03 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323416 126 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 2 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 10-09-2026, 00:00 | |
1 | ! Ноутбуки Dell Pro 15 Essential (PV15250RPLU005UA_... код ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник» – 30210000 - 4 – Машини для обробки даних (апаратна частина) UA-2026-08-28-007583-a Дата створення 2026-08-28 14:35:14 Військова частина А3091 ЄДРПОУ: 24981238 135 767 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 3 дні 09-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв