Тендери в розділі Етикетки 30199760-5
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
3 | ! Код ДК 021: 2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари) UA-2026-08-31-006220-a Дата створення 2026-08-31 14:08:54 ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 25574630 746 362,77 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 09-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв