Тендери в розділі Канцелярські ножі 30197310-2
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! «Канцелярські товари» (ДК 021: 2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне) UA-2026-08-31-012234-a Дата створення 2026-08-31 20:33:11 СУМСЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА ЄДРПОУ: 03527891 261 927,57 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
3 | ! Код ДК 021: 2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари) UA-2026-08-31-006220-a Дата створення 2026-08-31 14:08:54 ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 25574630 746 362,77 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 09-09-2026, 10:00 |
3 | ! Папір офісний, канцелярське приладдя UA-2026-08-24-002600-a Дата створення 2026-08-24 11:11:07 Управління поліції охорони в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40109016 1 345 506,80 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 годин 01-09-2026, 10:00 |
5 | ! Канцелярське приладдя UA-2026-08-13-000674-a Дата створення 2026-08-13 09:07:25 ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44768034 206 703,90 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв