Тендери в розділі Шредери 30191400-8
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Знищувач документів UA-2026-09-02-013402-a Дата створення 2026-09-02 17:51:02 Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630 9 817 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
1 | ! Папки, конверти та інше, шредер UA-2026-08-31-001265-a Дата створення 2026-08-31 10:05:25 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421 507 874,72 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 10:00 |
0 | ! Знищувач документів UA-2026-08-26-001354-a Дата створення 2026-08-26 09:48:31 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428 ЄДРПОУ: 14321469 45 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 04-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв