Тендери в розділі Цифрові системи для офсетного друку 30122100-1

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Повнокольорова цифрова система друку типу Konica Minolta AccurioPrint C5065 або еквівалент
    UA-2026-09-02-011645-a
    Дата створення 2026-09-02 16:14:07
    Національна академія Служби безпеки України
    ЄДРПОУ: 20001823
    1 166 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 166 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 18 днів
    20-09-2026, 17:00
      Не знайдено жодних результатiв