Тендери в розділі Мастильні матеріали 24951100-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Товар - код CPV 24950000-8 по ДК 021: 2015 – Спеціалізована хімічна продукція (Спеціалізовані змазки та рідини). РПЗ - 9.342. UA-2026-08-31-004281-a Дата створення 2026-08-31 12:26:30 ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 20915546 265 076,92 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 10-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв