Тендери в розділі Вибухові речовини різні 24612000-7
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! 26Т-782_24610000-3 Готові вибухові речовини (Корпусна перфораційна система 1 9/16" для спеціальних отворів в колоні НКТ з товщиною стінки до 12 мм) UA-2026-09-04-003134-a Дата створення 2026-09-04 10:45:21 АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775 2 107 068,24 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв