Тендери в розділі Сполуки з аміновою групою 24324100-2

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Хімічні реактиви
    UA-2026-08-31-011643-a
    Дата створення 2026-08-31 17:29:23
    Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
    ЄДРПОУ: 00702245
    68 250 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 68 250 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    08-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв