Тендери в розділі Карбонові кислоти 24323200-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Хімічні реактиви UA-2026-08-31-011643-a Дата створення 2026-08-31 17:29:23 Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245 68 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв