Тендери в розділі Насичені вуглеводні 24321100-1

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Ацетилен
    UA-2026-09-02-009996-a
    Дата створення 2026-09-02 15:24:19
    Тернопільська філія Товариства з обмеженою відповідальністю "Газорозподільні мережі України"
    ЄДРПОУ: 45267535
    543 600 UAH
    Загальна ціна
    Період уточнень
    Торги за правилами організатора
    • 543 600 UAH
    • Один лот
    Період уточнень
    Торги за правилами організатора

    за 11 днів
    14-09-2026, 00:00

    0
    ! Хімічні реактиви
    UA-2026-08-31-011643-a
    Дата створення 2026-08-31 17:29:23
    Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
    ЄДРПОУ: 00702245
    68 250 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 68 250 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 днів
    08-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв