Тендери в розділі Хлорит натрію 24312210-9
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні речовини) UA-2026-07-20-009497-a Дата створення 2026-07-20 16:23:10 Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801 83 580,30 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 29-07-2026, 14:00 |
2 | ! Хлорит натрію 25% розчин (NaClO2), Соляна кислота 9% розчин (HCl) UA-2026-07-17-006177-a Дата створення 2026-07-17 13:38:39 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА КАНАЛІЗАЦІЯ" ЄДРПОУ: 31783053 614 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 25-07-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв