Тендери в розділі Сірчана кислота 24311411-1
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Кислота сірчана: лот 1 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 2 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 3 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана) UA-2026-09-02-001642-a Дата створення 2026-09-02 10:01:18 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 24584661 12 795 928,46 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв