Тендери в розділі Хімічна продукція 24000000-4
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Симуляційний пристрій “ПІРО-5М” UA-2026-09-05-000508-a Дата створення 2026-09-05 16:51:20 Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428 2 420 000 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 9 днів 15-09-2026, 00:00 |
0 | ! Димова граната П-18 “Актив” UA-2026-09-05-000493-a Дата створення 2026-09-05 16:10:47 Військова частина А3719 ЄДРПОУ: 24973434 270 000 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 8 днів 13-09-2026, 16:07 |
0 | ! Охолоджувальні рідини UA-2026-09-05-000487-a Дата створення 2026-09-05 16:01:26 Донецька залізниця ЄДРПОУ: 40150216 24 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 12:00 |
0 | ! Охолоджувальна рідина антифриз готовий, G11, зелений, -40-35°С, 5 л UA-2026-09-05-000189-a Дата створення 2026-09-05 10:46:56 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "ВОСТОК" М.ХАРКОВА ЄДРПОУ: 33290660 2 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 10-09-2026, 00:00 |
0 | ! Рідини для очищення вихлопних газів дизельних автомобілей з системою SCR UA-2026-09-05-000074-a Дата створення 2026-09-05 08:55:29 військова частина Т0120 ЄДРПОУ: 33248535 164 240 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 09-09-2026, 09:00 |
1 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 22-09-2026, 16:00 | |
1 | ! Реагенти та середовища UA-2026-09-05-000028-a Дата створення 2026-09-05 01:09:10 Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05417101 66 321,11 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 16:00 |
1 | ! Набори для флуоресцентної детекції та секвенування UA-2026-09-04-014183-a Дата створення 2026-09-04 23:09:53 Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05417101 90 708,25 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 16:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 - 24610000-3 - (Симуляційний пристрій П-18 Актив) UA-2026-09-04-013163-a Дата створення 2026-09-04 17:35:14 Військова частина А1890 ЄДРПОУ: 08335007 809 075 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 10 днів 15-09-2026, 17:36 |
0 | ! Каталізатор № 68 UA-2026-09-04-013169-a Дата створення 2026-09-04 17:34:20 Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик" ЄДРПОУ: 00151644 99 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 17:29 |
0 | ! 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (сіль технічна) UA-2026-09-04-013167-a Дата створення 2026-09-04 17:32:15 Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999 240 000 UAH Загальна ціна Період уточнень Торги за правилами організатора |
| Період уточнень Торги за правилами організатора | за 9 днів 15-09-2026, 00:00 |
0 | ! Ручні димові гранати UA-2026-09-04-013097-a Дата створення 2026-09-04 17:23:48 Військова частина 3045 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803715 197 772 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 9 днів 15-09-2026, 00:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 - 24610000-3 - (Симуляційний пристрій П-18 Актив) UA-2026-09-04-013043-a Дата створення 2026-09-04 17:20:28 Військова частина А1890 ЄДРПОУ: 08335007 499 600 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 10 днів 15-09-2026, 17:22 |
0 | ! Кисень медичний рідкий, кисень медичний газоподібний (код за ДК 021: 2015 - 24110000-8: Промислові гази) UA-2026-09-04-012424-a Дата створення 2026-09-04 16:24:10 Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02006065 309 345,79 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані), Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів UA-2026-09-04-011957-a Дата створення 2026-09-04 15:59:01 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38554360 310 785 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 09-09-2026, 00:00 |
0 | ! Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом UA-2026-09-04-011537-a Дата створення 2026-09-04 15:47:14 Державне некомерційне підприємство "Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 22863747 91 121,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 09-09-2026, 00:00 |
0 | ! Добриво мінеральне NP 10-25-0 (+ 20SO3), код за ДК 021: 2015: 24440000-0 — Добрива різні. UA-2026-09-04-011465-a Дата створення 2026-09-04 15:42:58 Іллінецький аграрний фаховий коледж ЄДРПОУ: 35830913 316 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 00:01 |
0 | ! Гелій рідкий за кодом ДК 021: 2015 24110000-8 «Промислові гази» UA-2026-09-04-011349-a Дата створення 2026-09-04 15:37:20 ФІЗИКО - ТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР ІМ. Б. І. ВЄРКІНА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 03534601 149 444,44 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 20-09-2026, 00:00 |
1 | ! Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані) UA-2026-09-04-011050-a Дата створення 2026-09-04 15:27:27 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА КІВЕРЦІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38856054 26 093 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 09-09-2026, 10:00 |
0 | ! Родентицидні засоби UA-2026-09-04-010984-a Дата створення 2026-09-04 15:26:17 Державна установа "Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38474592 10 150 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 21-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв