Тендери в розділі Термочутливі папір або картон 22993200-9
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Термострічка ТОР UA-2026-08-27-006298-a Дата створення 2026-08-27 13:28:59 Департамент територіального контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 34926981 535 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв