Тендери в розділі Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей 22990000-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Термострічка ТОР UA-2026-08-27-006298-a Дата створення 2026-08-27 13:28:59 Департамент територіального контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 34926981 535 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-09-2026, 00:00 |
0 | ! Картон А4 (210мм х 300 мм). UA-2026-08-27-001707-a Дата створення 2026-08-27 10:06:10 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716 2 125 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-09-2026, 00:00 |
1 | ! газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей UA-2026-08-26-001809-a Дата створення 2026-08-26 10:08:09 ВИДАВНИЧИЙ ДІМ "АКАДЕМПЕРІОДИКА" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 22927803 904 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 03-09-2026, 11:00 |
2 | ! ДК 021: 2015 CPV 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей» Картон UA-2026-08-26-000695-a Дата створення 2026-08-26 09:11:04 Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37853361 4 849 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 7 днів 04-09-2026, 00:00 |
0 | ! 22990000-6 - Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей (фільтри лабораторні) UA-2026-08-21-003606-a Дата створення 2026-08-21 11:11:46 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ " ЄДРПОУ: 03327121 123 232,20 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 29-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв