Тендери в розділі Чорнила 22600000-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (чорнила) UA-2026-08-31-007488-a Дата створення 2026-08-31 14:55:57 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428 ЄДРПОУ: 14321469 572 624,20 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 09-09-2026, 08:00 |
1 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 07-09-2026, 00:00 | |
1 | ! Чорнила для Canon UA-2026-08-29-000312-a Дата створення 2026-08-29 12:50:36 Військова частина А7093 ЄДРПОУ: 26615975 1 800 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв