Тендери в розділі Друкована та супутня продукція 22000000-0
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Швидкозшивачі та супутнє приладдя UA-2026-09-06-000081-a Дата створення 2026-09-06 11:05:04 Одеська школа мистецтв №1 імені Е. Г. Гілельса ЄДРПОУ: 02219783 2 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 10-09-2026, 10:55 |
2 | ! Папки-швидкозшивачі UA-2026-09-04-013376-a Дата створення 2026-09-04 18:14:06 КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР ЄДРПОУ: 03068582 2 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 09-09-2026, 00:00 |
0 | ! Видання друковані для поповнення бібліотечного фонду UA-2026-09-04-013108-a Дата створення 2026-09-04 17:24:48 НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921 49 622 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 20-09-2026, 00:00 |
1 | ! Видання друковані для поповнення бібліотечного фонду UA-2026-09-04-012867-a Дата створення 2026-09-04 16:57:55 НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921 58 411 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! ДК 021: 2015: 22820000-4 «Бланки» (Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації та Додаток до свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації) UA-2026-09-04-010923-a Дата створення 2026-09-04 15:24:07 НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08571363 26 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 21-09-2026, 08:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 - 22820000-4 Бланки (Бланки для рентгенологічного відділення, центру нефрології та діалізу, інсультного відділення, ревматологічного центру, ЕНМД) UA-2026-09-04-010098-a Дата створення 2026-09-04 14:59:03 Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106 20 490 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 09-09-2026, 08:00 |
1 | ! Папки для переміщення документів; Папки з файлами; Папки-швидкозшивачі UA-2026-09-04-007403-a Дата створення 2026-09-04 13:26:17 Черкаська школа мистецтв ЄДРПОУ: 43593679 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 09-09-2026, 07:00 |
0 | ! 22410000-7 - Марки (Поштові марки) UA-2026-09-04-005442-a Дата створення 2026-09-04 12:00:47 ДП "Карпатська філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20564880 34 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 20-09-2026, 09:00 |
1 | ! Канцтовари (папки у асорт.) UA-2026-09-04-002595-a Дата створення 2026-09-04 10:27:26 Територіальний центр надання соціальних послуг Холодногірського району міста Харкова ЄДРПОУ: 23009280 1 175 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 09-09-2026, 09:00 |
1 |
| Період уточнень Торги за правилами організатора | за 10 днів 17-09-2026, 00:00 | |
1 | ! Папка для підпису документів UA-2026-09-03-013550-a Дата створення 2026-09-03 16:53:32 Військова частина А4931 ЄДРПОУ: 26638823 920 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за день 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Друкована продукція (журнали обліку та реєстрації) згідно коду ДК 021: 2015: 22810000 - 1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали UA-2026-09-03-011640-a Дата створення 2026-09-03 15:48:01 Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604 203 304,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Друковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду ) UA-2026-09-03-010558-a Дата створення 2026-09-03 15:19:06 Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 25923616 500 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 19-09-2026, 00:00 |
2 | ! Бланки посвідчень батьків багатодітної сім'ї, Бланки посвідчень дитини багатодітної сім'ї (ДК 021: 2015: 22450000-9 — Друкована продукція з елементами захисту) UA-2026-09-03-009890-a Дата створення 2026-09-03 14:58:29 Департамент соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 03192833 256 683,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці UA-2026-09-03-004585-a Дата створення 2026-09-03 11:33:27 ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43112236 7 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 19-09-2026, 12:00 |
0 | ! Навчальні посібники, за ДК 021: 2015-22110000-4 Друковані книги UA-2026-09-03-000469-a Дата створення 2026-09-03 08:49:36 Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут ЄДРПОУ: 24978555 82 243 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 19-09-2026, 00:00 |
1 | ! Бібліотечні книги UA-2026-09-02-012272-a Дата створення 2026-09-02 16:33:43 Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706 94 896 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 18-09-2026, 09:00 |
3 | ! Студентські квитки державного зразка UA-2026-09-02-007658-a Дата створення 2026-09-02 14:10:00 Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова" ЄДРПОУ: 45698162 33 687,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 18-09-2026, 09:00 |
3 | ! Поштові марки (Закарпатська область) UA-2026-09-02-005996-a Дата створення 2026-09-02 12:51:56 Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154 4 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 18-09-2026, 00:00 |
2 | ! Марки поштові (Львівська область), згідно з кодом ДК 021: 2015: 22410000-7 «Марки» UA-2026-09-02-003924-a Дата створення 2026-09-02 11:25:08 Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154 8 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 18-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв