Тендери в розділі Сільськогосподарські самонавантажувальні та розвантажувальні причепи і напівпричепи 16500000-0
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Причіп тракторний самоскидний двовісний UA-2026-09-02-003756-a Дата створення 2026-09-02 11:23:10 ФЕДОРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ЄДРПОУ: 02543822 437 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
0 | ! техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Візок для транспортування жниварок UA-2026-09-01-011834-a Дата створення 2026-09-01 21:40:10 ФЕДОРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ЄДРПОУ: 02543822 310 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 17-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв