Тендери в розділі Сівалки, саджалки та машини для пересаджування 16130000-5

  • Знайдено: 5
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору «16130000-5 — Сівалки, саджалки та машини для пересаджування (Сівалка ...
    UA-2026-09-04-008180-a
    Дата створення 2026-09-04 13:57:46
    ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" М.КОБЕЛЯКИ
    ЄДРПОУ: 02546855
    1 350 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 350 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    20-09-2026, 00:00

    1
    ! Сівалка зернова
    UA-2026-09-03-008240-a
    Дата створення 2026-09-03 14:05:39
    Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція"
    ЄДРПОУ: 33441837
    296 665 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 296 665 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    0
    • 1 196 666,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 13 днів
    17-09-2026, 20:44

    1
    • 3 375 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    08-09-2026, 00:00

    2
    • 3 375 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    2 дні тому
    03-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв