Тендери в розділі Чавун у чушках 14711100-9
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Чавун переробний ПЛ 1-2 ДСТУ 3133-95/ГОСТ805-95 UA-2026-06-18-009032-a Дата створення 2026-06-18 14:50:32 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМСЬКИЙ ЗАВОД НАСОСНОГО ТА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ "НАСОСЕНЕРГОМАШ" ЄДРПОУ: 05785448 640 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 26-06-2026, 14:39 |
Не знайдено жодних результатiв