Тендери в розділі Ґрунт 14212400-4
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Щебнево-піщана суміш, відсів, щебінь UA-2026-07-28-003739-a Дата створення 2026-07-28 11:28:25 Житомирводоканал ЄДРПОУ: 03344065 744 444,44 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-08-2026, 10:00 |
1 | ! Ґрунтосуміш UA-2026-07-20-000058-a Дата створення 2026-07-20 08:05:03 Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва ЄДРПОУ: 31722949 924 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 01-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв