Тендери в розділі Газойлі 09134000-7
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Нафта і дистиляти UA-2026-09-04-013220-a Дата створення 2026-09-04 17:42:39 Комунальне підприємство "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад" ЄДРПОУ: 05398504 583 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 Дизельне паливо). UA-2026-09-04-012479-a Дата створення 2026-09-04 16:27:45 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42078561 385 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 18:00 |
0 | ! 09130000-9 Нафта і дистиляти – Бензин А-95 у талонах; Дизельне паливо у талонах UA-2026-09-04-012440-a Дата створення 2026-09-04 16:27:06 НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04061978 373 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 09:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5) UA-2026-09-04-010671-a Дата створення 2026-09-04 15:15:49 ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102 406 554,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 14:00 |
0 | ! Дизельне паливо, код ДК 021: 2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9-Дизельне паливо) UA-2026-09-04-006557-a Дата створення 2026-09-04 14:07:42 БОБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33020872 237 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 08:00 |
1 | ! " Пально- мастильні матеріали ( Бензин А-95, Дизельне паливо ) ( талони)." Код ДК 021: 2015: 0913 0000- 9 Нафта і дистиляти UA-2026-09-04-006124-a Дата створення 2026-09-04 12:30:22 Новопільська сільська рада ЄДРПОУ: 05412242 540 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
1 | ! Дизельне паливо (Код ДК 021: 2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти) UA-2026-09-04-004274-a Дата створення 2026-09-04 11:21:29 Комунальне некомерційне підприємство "Багачевська міська лікарня Багачевської міської ради Черкаської області" ЄДРПОУ: 05503680 151 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! ДК 021: 2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро5) UA-2026-09-04-001610-a Дата створення 2026-09-04 09:51:35 ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564 1 690 173,92 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
1 | ! Дизельне паливо UA-2026-09-03-014067-a Дата створення 2026-09-03 17:30:50 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966 6 688 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
2 | ! ДК 021: 2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро 5 (наливом для заправки дизельної котельні)) UA-2026-09-03-013358-a Дата створення 2026-09-03 16:45:19 ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564 1 243 313,75 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
3 | ! ДК 021: 2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро5) UA-2026-09-03-008434-a Дата створення 2026-09-03 14:13:11 ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564 334 440 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
1 | ! Дизельне паливо, Бензин А-95 UA-2026-09-03-004355-a Дата створення 2026-09-03 11:27:38 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІДРОДЖЕННЯ" МАТУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41362802 402 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
1 | ! Дизельне паливо UA-2026-09-03-002677-a Дата створення 2026-09-03 10:31:06 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44474482 76 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Дизельне паливо (в талонах). UA-2026-09-02-010390-a Дата створення 2026-09-02 16:55:19 Комунальне підприємство Вінницької Міської Ради "Вінницяміськтеплоенерго" ЄДРПОУ: 33126849 4 516 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 16:00 |
1 | ! Бензин А-95 (Євро 5), Дизельне паливо (Євро 5) за ДК 021: 2015 «09130000-9 Нафта і дистиляти». UA-2026-09-02-010934-a Дата створення 2026-09-02 15:52:54 ДП "ПОЛТАВАСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" ЄДРПОУ: 04725987 717 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 00:00 |
1 | ! Бензин А-95 та дизельне паливо UA-2026-09-01-011040-a Дата створення 2026-09-01 17:39:55 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966 3 930 416,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 17-09-2026, 00:00 |
3 | ! ДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро 5) UA-2026-09-01-010962-a Дата створення 2026-09-01 17:29:03 ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564 76 583,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 17-09-2026, 00:00 |
2 | ! Придбання дизельного палива (талони/скрейтч карти) (за ДК 021: 2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти) UA-2026-08-31-013083-a Дата створення 2026-08-31 20:42:17 КП Кам`янської міської ради "Комунальник" ЄДРПОУ: 36981122 4 185 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 11:00 |
0 | ! Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо UA-2026-08-31-012221-a Дата створення 2026-08-31 18:20:45 Голованівська селищна рада ЄДРПОУ: 04366654 405 875 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 12:00 |
1 | ! Придбання бензину марки А-95, дизельного палива (талони/скрейтч карти) (за ДК 021: 2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти) UA-2026-08-31-012107-a Дата створення 2026-08-31 18:08:10 КП КМР "МІСЬКШЛЯХТЕПЛО" ЄДРПОУ: 41005691 4 104 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 11:00 |
Не знайдено жодних результатiв