Тендери в розділі Нафтовий газ скраплений 09133000-0
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Газ нафтовий скраплений UA-2026-09-03-004283-a Дата створення 2026-09-03 11:25:36 КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05524251 1 560 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Газ нафтовий скраплений, талон UA-2026-09-02-003833-a Дата створення 2026-09-02 11:23:10 Комунальне спеціалізоване підприємство "Інженерні мережі" ЄДРПОУ: 37577078 53 201,75 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за день 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Паливо (Дизельне паливо, Бензин А - 95, та Нафтовий газ скраплений) UA-2026-08-31-009773-a Дата створення 2026-08-31 16:09:34 Гніванська міська рада ЄДРПОУ: 04326075 424 822,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! ДК 021: 2015: 09130000-9: Нафта і дистиляти (Бензин А-95 Євро5-Е10 та Газ вуглеводний скраплений для автомобільних транспортних засобів, задіяних у заходах громадської безпеки на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області під час дії правового режиму воєнного стану) (в... UA-2026-08-28-008436-a Дата створення 2026-08-28 15:03:41 КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38363806 526 469,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 05-09-2026, 00:00 |
3 | ! ДК 021: 2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Нафтопродукти) UA-2026-08-28-002968-a Дата створення 2026-08-28 11:03:05 ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564 615 755 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Дизельне паливо Євро 5 (талони), Бензин А-95 (талони), Газ нафтовий скраплений (талони) UA-2026-08-03-011423-a Дата створення 2026-08-03 18:40:52 Комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Бориспільводоканал" ЄДРПОУ: 20578712 2 860 326,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 05-09-2026, 10:00 |
11 | ! Бензин автомобільний, паливо дизельне, газ нафтовий скраплений UA-2024-09-09-013555-a Дата створення 2024-09-09 18:50:25 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 40848524 2 955 555,20 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 2 роки тому 17-09-2024, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв