Тендери в розділі Бензин з етанолом 09132300-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин автомобільний А-95 Євро5, талони; паливо дизельне ДП Євро-5, талони) UA-2026-08-14-006575-a Дата створення 2026-08-14 13:38:53 ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" ЄДРПОУ: 02568182 9 666 944,45 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 26-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв