Тендери в розділі Розсадницька продукція 03450000-9
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
2 | ! 03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syringa pekinensis); Верба Матсудана (Salix Matsudana); Сакура Роял Бургунди (мультиштамб) (Prunus serrulata Royal Burgundy); Ясен звичайний (Fraxinus excelsior)) UA-2026-09-04-000803-a Дата створення 2026-09-04 09:15:27 Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361 170 162 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 22-09-2026, 00:00 |
1 | ! Саджанці дерев UA-2026-09-02-012102-a Дата створення 2026-09-02 16:29:10 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 03359701 2 150 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 00:00 |
1 | ! 03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Вишня дрібнопильчаста «Канзан» (Prunus serrulata «Kanzan»); Ліквідамбр смолоносний (Liquidambar styraciflua); Платан західний (Platanus occidentalis) UA-2026-09-02-006523-a Дата створення 2026-09-02 13:24:11 Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361 321 846 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
1 | ! Цибулини квітів UA-2026-08-31-012486-a Дата створення 2026-08-31 18:53:18 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА ЄДРПОУ: 05416745 765 558,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв