Тендери в розділі Ківі 03222118-3
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021: 2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти) UA-2026-09-04-003021-a Дата створення 2026-09-04 10:49:31 Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254 581 907,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
3 | ! Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021: 2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти) UA-2026-09-02-004857-a Дата створення 2026-09-02 12:08:44 КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165 1 483 868,75 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв