Тендери в розділі Квіткові композиції 03121210-0
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Квіткова продукція код національного класифікатора України ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник» 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного UA-2026-08-31-011163-a Дата створення 2026-08-31 16:59:53 Бучанська міська рада ЄДРПОУ: 04360586 246 583 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв