Тендери в розділі Квіти зрізані 03121200-7

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Квіткова продукція код національного класифікатора України ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник» 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
    UA-2026-08-31-011163-a
    Дата створення 2026-08-31 16:59:53
    Бучанська міська рада
    ЄДРПОУ: 04360586
    246 583 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 246 583 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    08-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв