Тендери в розділі Продукція рослинництва, у тому числі тепличного 03120000-8

  • Знайдено: 5
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Квіткова продукція (продукція для відзначення і нагородження, покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, місць поховань загиблих).
    UA-2026-09-01-008110-a
    Дата створення 2026-09-01 15:21:05
    УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї ТА МОЛОДІ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 22202968
    100 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 100 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    17-09-2026, 08:00

    0
    ! Квіткова продукція код національного класифікатора України ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник» 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
    UA-2026-08-31-011163-a
    Дата створення 2026-08-31 16:59:53
    Бучанська міська рада
    ЄДРПОУ: 04360586
    246 583 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 246 583 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 6 днів
    08-09-2026, 00:00

    1
    ! Хризантема
    UA-2026-08-31-009725-a
    Дата створення 2026-08-31 16:07:22
    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
    ЄДРПОУ: 03359701
    250 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 250 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 6 днів
    08-09-2026, 00:00

    2
    ! Квіти, цибулини
    UA-2026-08-27-002242-a
    Дата створення 2026-08-27 10:27:50
    Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Деснянського району м. Києва
    ЄДРПОУ: 04589645
    977 927,77 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 977 927,77 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 2 дні
    04-09-2026, 10:00

    0
    ! Живі квіти.
    UA-2026-08-26-011132-a
    Дата створення 2026-08-27 08:35:50
    Виконавчий комітет Світловодської міської ради
    ЄДРПОУ: 04055280
    120 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 120 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 2 дні
    04-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв