Тендери в розділі Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва 03110000-5
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
2 | ! Насіння пшениці озимої UA-2026-09-04-010607-a Дата створення 2026-09-04 15:13:50 Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837 62 182,68 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
2 | ! Паливні гранули (пелети) UA-2026-09-02-012737-a Дата створення 2026-09-02 16:53:29 Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735 963 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 06:00 |
0 | ! Суміш насіння газонних трав UA-2026-08-31-005745-a Дата створення 2026-08-31 13:48:17 ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677 30 087,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 10-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв