Тендери Прозорро (Prozorro)
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт прибудинкової території на проспекті Волі, 14 в місті Луцьку Волинської області (коригування) UA-2026-08-31-000065-a Дата створення 2026-08-31 07:27:07 Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192 1 972 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 10:00 |
0 | ! Поточний ремонт прибудинкової території на вулиці Конякіна, 8 в місті Луцьку Волинської області UA-2026-08-31-000062-a Дата створення 2026-08-31 07:06:25 Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192 3 706 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 10:00 |
0 | ! Поточний ремонт зупинкового майданчика на зупинці громадського транспорту "Вулиця Захисників України", що на вулиці Захисників України, 29 в місті Луцьку Волинської області UA-2026-08-31-000055-a Дата створення 2026-08-31 06:31:06 Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192 754 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 10:00 |
0 | ! Накопичувачі за кодом ДК 021: 2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання UA-2026-08-31-000053-a Дата створення 2026-08-31 06:26:46 Комунальний заклад "Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 02226286 3 464 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 03-09-2026, 10:00 |
0 | ! Моноблоки за кодом ДК 021: 2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) UA-2026-08-31-000052-a Дата створення 2026-08-31 06:24:25 Комунальний заклад "Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 02226286 43 357,23 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 03-09-2026, 09:00 |
1 | ! Котел настінний газовий у комплекті з насадкою примусової витяжки димових газів та з можливістю підключення котлів у каскади ( ДК 021: 2015-44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі) UA-2026-08-31-000050-a Дата створення 2026-08-31 06:14:14 ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44069297 501 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний ремонт зупинкового майданчика на зупинці громадського транспорту "Вулиця Захисників України", що на вулиці Захисників України, 20 в місті Луцьку Волинської області UA-2026-08-31-000046-a Дата створення 2026-08-31 06:00:36 Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192 1 061 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 10:00 |
0 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Угорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) UA-2026-08-31-000027-a Дата створення 2026-08-31 02:26:32 УГОРНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20558885 2 160 900 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 12:00 |
0 | ! 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі UA-2026-08-31-000017-a Дата створення 2026-08-31 01:31:35 КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41744542 11 667 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 03-09-2026, 01:23 |
0 | ! Спортивне обладнання та інвентар UA-2026-08-31-000010-a Дата створення 2026-08-31 00:48:14 Військова частина А 0807 ЄДРПОУ: 08081972 149 600 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 8 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Буряк столовий, Цибуля ріпчаста свіжа, Помідори (томати) свіжі, Помідори (томати) свіжі, Огірки свіжі, Капуста білоголова свіжа, Морква свіжа, Апельсини свіжі, Банани свіжі, Яблука свіжі, Лимони свіжі, Груші свіжі, Слива свіжа UA-2026-08-31-000009-a Дата створення 2026-08-31 00:42:15 Новогригорівська гімназія Вознесенської міської ради Миколаївської області ЄДРПОУ: 26118064 192 885 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 04-09-2026, 09:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 – 44410000-7 – Вироби для ванної кімнати та кухні (Душова колона – 44410000-7) UA-2026-08-30-000865-a Дата створення 2026-08-30 23:46:36 НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА" ЄДРПОУ: 02071100 11 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт котельні корпусу початкових класів Руськополівського ліцею та благоустрій прилеглої території по вулиці Шкільна, 1 в с. Руське Поле Тячівської ТГ) UA-2026-08-30-000863-a Дата створення 2026-08-30 23:46:16 ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЯЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40334947 6 923 469,88 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 14-09-2026, 00:00 |
0 | ! Прожектор для безпілотного літального апарату DJI Matrice 4T, згідно коду CPV за ДК 021: 2015: 31520000-7-Світиль... та освітлювальна арматура UA-2026-08-30-000859-a Дата створення 2026-08-30 23:42:22 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ ЄДРПОУ: 38281967 16 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! Код ДК 021: 2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція (24452000-7 Інсектициди) UA-2026-08-30-000850-a Дата створення 2026-08-30 23:36:17 Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний заклад психоневрологічної допомоги та соціально значущих хвороб» Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 05498909 9 018,91 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! Макаронні вироби фасовані UA-2026-08-30-000852-a Дата створення 2026-08-30 23:35:40 Опорний заклад освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 34211312 8 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 02-09-2026, 08:00 |
0 | ! Тенти з вологостійкого брезенту щільністю 450г/м2. Розмір 6х10 метрів. UA-2026-08-30-000847-a Дата створення 2026-08-30 23:33:03 Військова частина А4977 ЄДРПОУ: 26639679 494 000 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 9 днів 09-09-2026, 11:00 |
0 | ! Риба заморожена морська UA-2026-08-30-000845-a Дата створення 2026-08-30 23:25:20 Опорний заклад освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 34211312 65 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 02-09-2026, 09:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 – 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Сушарка для рук – 39712300-9; плита електрична – 39711440-5) UA-2026-08-30-000843-a Дата створення 2026-08-30 23:21:35 НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА" ЄДРПОУ: 02071100 31 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 02-09-2026, 08:00 |
1 | ! Металообробні верстати (Верстат для заточування інструменту з металу) UA-2026-08-30-000842-a Дата створення 2026-08-30 23:19:08 Нововолинський електромеханічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 04656909 48 841,80 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 09-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв